Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Pro dnešní den si však uvedeme pouze aplikace, které v době psaní článku byly na Mac App Store ve slevě. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na její název.

HQ Photo Enlarger

Jestliže hledáte nějaký kvalitní software, který by dokázal dovést vaše fotografie k dokonalosti, tak byste neměli přehlédnout aplikaci HQ Photo Enlarger. S pomocí tohoto nástroje totiž můžete v okamžiku celkově zostřit svou fotku či snímek. Program si poradí s vylepšením několika snímků zároveň.

Aplikace je k dispozici pouze pro macOS Mojave a starší.

  • Původní cena: 379 Kč (Zdarma)

Devtendo

Aplikace Devtendo slouží pro zaznamenávání obrazovky, nahrávání různých prezentací, meetingů, webinářů, herních sestřihů a podobně. Výhodou tohoto programu je, že následně máte všechny jednotlivé záznamy na jednom místě a můžete k nim snadno a rychle přistupovat.

Aplikace již není v České republice dostupná.

  • Původní cena: 499 Kč (Zdarma)

iScherlokk – Files finder

Máte častokrát chaos ve vašich souborech a nemůžete některé z nich najít? V takovém případě je vhodné použít Spotlight. Jestliže vám ale Spotlight nedokáže pomoci, nebo hledáte nějaké alternativní řešení, tak by vás mohla zaujmout aplikace iScherlokk – Files finder, která dokáže v okamžiku prohledat váš disk a najít případné soubory či jiné dokumenty.

  • Původní cena: 349 Kč (249 Kč)

Swackett

Setkali jste se někdy se situací, kdy jste kvůli aktuálnímu počasí či teploty nevěděli, jak se máte obléct? V takovém případě vám dokáže parádně pomoci aplikace Swackett, která slouží pro zobrazování zmiňovaného počasí, předpovědi a dokonce vám ukáže příslušně oblečeného panáčka.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Galaxy Pro – Live Wallpaper

Již mnohokrát bylo prokázáno, že animované neboli živé tapety dokáží být značně uklidňující a dokáží vám pomoci s relaxací či soustředěním. Aplikace Galaxy Pro – Live Wallpaper vám takovouto tapetu nabídne a mimo to slouží i pro zobrazování hodin, kalendáře a seznamu nadcházejících úkolů.

  • Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

SkySafari 6

Pokud se zajímáte o astronomii a rádi byste prohloubili vaše znalosti, tak byste rozhodně neměli přehlédnout perfektní aplikaci SkySafari 6. Jedná se prakticky o vaše osobní interaktivní planetárium, které vám dokáže poskytnout řadu cenných informací o různých vesmírných tělesech, souhvězdích, hvězdách, planetách a podobně.

  • Původní cena: 129 Kč (99 Kč)

Euro Truck Simulator 2

Populární hra Euro Truck Simulator 2 se opět dostává do akce. V tomto titulu se zhostíte role řidiče kamionu a váš úkol bude jasný – vozit různý náklad po celé Evropě. To ale není všechno. Zároveň se totiž budete snažit vybudovat svou vlastní přepravní společnost, která bude mít několik zaměstnanců a bude prosperovat.

  • Původní cena: 19,99 € (4,99 €)

Dnes nejčtenější

.