Zavřít reklamu

Bezdrátová sluchátka AirPods jsou ve světě čím dál větším fenoménem. Není se tak čemu divit, že se prodávají jako na běžícím páse prakticky od svého představení. A prodávala by se ještě lépe, kdyby nebyla pro některé uživatele zkrátka příliš drahá a oni se je tak nemohli dovolit. Primárně na tyto uživatele cílí vtipálci v čele s americkým designérem Pablem Rochatem. 

Pablo vytvořil 2D samolepky AirPods v jejich reálné velikosti, které následně nalepil na mnoha místech San Francisca ve snaze napálit právě uživatele dychtící po tomto produktu. Reakcí lidí na zjištění, že se nejedná o AirPod, nýbrž o samolepku, jsme se sice zatím na Pablově Twitteru nedočkali, ale už ze samotného “líčení pasti” je naprosto jasné, že se mnozí napálit museli. Samolepka totiž vypadá na zemi skutečně realisticky a jen málokoho by zřejmě na první pohled napadlo, že se jedná právě o samolepku a nikoliv AirPod. 

Pokud vás podobné legrácky baví alespoň tak jako Pabla, určitě vás potěší, že si jeho trik můžete vyzkoušet i vy. Designér totiž na internet umístil zdarma ke stažení šablony nálepek AirPods a AirPods Pro, díky čemuž lze podobný vtípek realizovat prakticky kdekoliv ve světě. Stačí jen, abyste šablonu přes odkazy níže stáhli a pak už ji jen vytiskli na samolepící papír přes jakoukoliv tiskárnu. V případě klasických AirPods dostanete z jednoho samolepícího archu papíru na 42 kusů samolepek AirPods v reálné velikosti, na stejné číslo se pak dostanete i u AirPods Pro. Ale pozor – podobné vtípky mohou mnozí uživatelé nést dost nelibě a tak si je určitě dobře rozmyslete.

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější