Zavřít reklamu

Na dnešní den si jeden z největších konkurentů Applu v podobě jihokorejského Samsungu připravil tradiční akci Unpacked, na které představí ty nejžhavější novinky pro druhou polovinu letošního roku. Pokud vás technologie, které v uplynulých měsících vznikaly v jeho dílnách, zajímají, můžete Unpacked přes tento článek sledovat. 

Na konferenci Unpacked, která odstartuje dnes v 16:00, bychom se měli v první řadě dočkat představení phabletů Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra, kterými Samsung doplní svou prémiovou řadu smartphonů Galaxy S20. Jednat by se mělo o skutečně prvotřídní stroje ovladatelné jak dotyky, tak speciálním stylusem S-Pen, který odemkne uživatelům celou řadu nevšedních ovládacích možností. Dalším hřebem dnešního odpoledne by pak měla být ukázka druhé generace ohebného smartphonu Galazy Z Fold. Těšit se však můžeme i na tablet Galaxy Tab S7, sluchátka Galaxy Buds Live připomínající fazole či smartwatch Galaxy Watch 3, kterými se pokusí Samsung konkurovat Applu. Na přímý přenos s českým komentářem se můžete dívat níže skrze Facebook Alzy. 

Představení novinek živě a v češtině! Koukejte s námi.

Zveřejnil(a) Alza.cz dne Středa 5. srpna 2020

O nejzajímavějších novinkách, které se dnes na Unpacked objeví, vás budeme na Letem světem Applem informovat v samostatných článcích s tím, že v následujících dnech vám přineseme i porovnání představených novinek s jejich konkurenty z portfolia Applu. Pokud vás tedy podobná tématika zajímá, v následujících dnech si přijdete na své. 

Související články

Dnes nejčtenější