Zavřít reklamu

Galaxy S7 vs iPhone 6s iconDnes již populární youtuber EverythingApplePro opět přichází se svým dalším videem, kde tentokrát testuje odolnost nejnovějšího Galaxy S7 Edge a iPhone 6s Plus. Oba telefony několikrát upustí na podlahu, a to nejenom na záda, ale samozřejmě také na nejnáchylnější displej a rohy obou telefonů. Oba smartphony youtuber pouští z různých výšek a k závěru videa si dokonce bere štafle, aby je oba upustil i z výšky, ze které nám pravděpodobně jen tak nespadnou.

Jak ale můžete vidět na videu níže, jak iPhone, tak Galaxy jsou poměrně odolné a vydrží téměř bez úhony několik pádů. Nakonec ale Samsung Galaxy S7 Edge pád na tvrdou podlahu nevydrží a skleněná záda popraskají. Dokonce nevydrží ani displej telefonu a ačkoli je stále funkční, nahoře a dole najdete nehezké praskliny.

Na druhou stranu iPhone 6s Plus přežil všechny testy téměř bez úhony. Hliníkovým zádům se nic nestane a dispej s překvapením také vydrží všechny tvrdé nárazy. Samozřejmě nárazy o podlahu na telefony zanechaly nejeden škrábanec a deformaci, ale ve výsledku je iPhone (až na 3,5mm jack) plně použitelný.

Související články

Dnes nejčtenější