Zavřít reklamu

To, čemu jsme se ještě před pár týdny smáli, se zdá nyní jako prakticky hotová věc. Řeč je samozřejmě o balení iPhonů 12, ve kterém by měly dle dostupných informací chybět kabelová sluchátka EarPods a nabíjecí adaptér. Tuto skutečnost totiž po analyticích z Barclays a Ming-Chi Kuovi potvrdil další mimořádně důvěryhodný zdroj – konkrétně leaker @L0vetodream. 

Že Apple nehodlá nabíjecí adaptér a sluchátka do krabiček svých iPhonů přibalovat potvrdil leaker, jehož předpovědi se v minulých měsících ukázaly jako jedny z nejpřesnějších, dnes ráno na svém Twitteru s tím, že se podobná “krabičková revoluce” dotkne i iPhonů SE 2. generace. Co se týče krabiček iPhonů 12, ty mají být dle jeho informací o poznání užší a celkově pak designově skvěle vypadající. Dá se proto očekávat, že se je Apple chystá výrazně přepracovat, což bude vůbec poprvé od představení iPhonu. 

V krabičkách uživatelé naleznou kromě iPhonů 12 i nadále nabíjecí kabel (pravděpodobně s koncovkami USB/C-Lightning spolu s manuály, nálepkami a jehlou na SIM kartu. Veškeré ostatní příslušenství pak bude nutné dokoupit samostatně, popřípadě využít příslušenství po starších produktech. Díky tomu by tak mohl začít Apple jako jedna z prvních velkých technologických společností poměrně efektivně bojovat proti elektroodpadu, který se stává čím dál větším problémem takřka pro celý svět. 

Související články

Dnes nejčtenější

.