Zavřít reklamu

I přes koronavirovou krizi se letos dočkáme konání vývojářské konference WWDC20. Jak můžete tušit, tak celá konference letos bohužel nebude mít stejný průběh jako minulé ročníky, a to právě kvůli onemocnění COVID-19. Letošní WWDC20 tak proběhne výhradně on-line, přičemž úvodní Keynote je naplánována na pondělí 22. června od 19:00. Můžete se na ní těšit na představení nových operačních systémů – konkrétně se jedná o iOS a iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 a macOS 10.16. Apple po ukončení WWDC všechny tyto systémy zpravidla zpřístupní vývojářům. Kromě chystaných systémů se dost možná dočkáme také přepracovaného iMacu, společně s dalšími novinkami.

Pokud se i vy nemůžete letošní konference WWDC20 dočkat a odpočítáváte poslední dny, hodiny a minuty, tak vás s největší pravděpodobností vás zajímá, kdy a kde se na živé představení budete moct dívat. Bohužel, žádným jiným způsobem se letošní konference kvůli koronaviru nedá zúčastnit. Jak tedy na Apple zařízeních sledovat živý přenos?

WWDC20 na Macu nebo MacBooku

Živý přenos z WWDC20 budete na vašem jablečném zařízení s operačním systémem macOS moct sledovat z tohoto odkazu. Pro správné fungování budete potřebovat Mac nebo MacBook běžící na operačním systému macOS High Sierra 10.13 nebo novějším. Doporučuje se využít nativní prohlížeč Safari, přenos však ale bude fungovat i na Chrome, atd.

WWDC20 na iPhonu nebo iPadu

Pokud se na živý přenos z WWDC 2020 chcete dívat z iPhonu, anebo iPadu, tak tak můžete učinit pomocí tohoto odkazu. Abyste stream mohli sledovat, budete potřebovat iOS 10 nebo novější. I v tomto případě platí doporučení pro využití prohlížeče Safari, není však vyloučeno, že přenos bude fungovat i na jiných prohlížečích.

WWDC20 na Apple TV

Pokud se rozhodnete jablečnou konferenci sledovat z jablečné televize, máte to nejjednodušší. Stačí otevřít aplikaci WWDC a rozkliknout živý přenos konference.

WWDC20 na operačních systémech Windows nebo Android

V průběhu následujících dní vydáme na našem magazínu návody, pomocí kterých zjistíte, jakým způsobem bude možné letošní WWDC20 sledovat na operačních systémech Windows a Android. Pokud o tyto informace nechcete přijít, tak rozhodně náš magazín sledujte i nadále!

wwdc20
Zdroj: Apple

Související články

Dnes nejčtenější

.