Zavřít reklamu

Pokud pravidelně sledujete náš magazín, tak už jste určitě zaznamenali, že zhruba před týdnem Apple rozeslal vybraným médiím pozvánky na další letošní Apple Event, tentokrát s názvem Hi, Speed. Jestliže se řadíte mezi jablečné fanatiky a už odpočítáváte poslední hodiny do startu zmíněné konference, tak by se vám mohl hodit tento článek, ve kterém si ukážeme, kdy, kde a jak sledovat představení iPhone 12. Kromě nového jablečného telefonu bychom se teoreticky měli dočkat ještě nového HomePodu mini, lokalizačních přívěšků AirTags, sluchátek AirPods Studio či nabíjecí podložky AirPower.

Historie pozvánek na Apple Eventy:

Hned na začátek si pojďme uvést to nejdůležitější, co byste měli o zmíněné konferenci vědět. Konat se tedy bude již zítra, tedy 13. října 2020, od 19:00 našeho času. Vzhledem ke koronavirové situaci se i tato konference bude konat pouze online, bez jakýchkoliv fyzických účastníků, tedy médií a novinářů. Samotná konference, která bude opět zcela jistě předtočená a nebude k dispozici přímo v rámci přímého přenosu, se bude pro online diváky s největší pravděpodobností odehrávat z kalifornského Apple Parku a popřípadě z Divadla Steva Jobse, které se v něm nachází. Pokud vám říjen jakožto měsíc pro představení nových iPhonů nesedí, tak máte pravdu – v minulých letech jsme se této události dočkali zpravidla v září. Opět za to ale může koronavirus, který před několika měsíci kompletně „pozastavil“ celý svět, včetně produkce dílů pro nová zařízení. Proto bylo nutné konferenci o několik týdnů odsunout. Již zítra se však dočkáme, a to je to hlavní.

Po dobu celé konference, a samozřejmě i po ní, vás budeme na magazínu Letem světem Applem zásobovat články, ve kterých najdete přehled všech důležitých novinek. Články bude opět připravovat množství redaktorů tak, aby vám žádná novinka neutekla. Budeme velice rádi, když budete stejně, jako každý rok, sledovat říjnový Apple Event společně s Letem světem Applem!

Kdy, kde a jak sledovat zítřejší představení iPhone 12 na iPhonu a iPadu

Pokud se na živý přenos ze zítřejší konference chcete dívat z iPhonu, anebo iPadu, tak tak můžete učinit pomocí tohoto odkazu. Aby bylo možné stream sledovat, tak je nutné mít na zmíněných zařízeních nainstalovaný iOS 10 nebo novější. Abyste měli z přenosu co možná nejlepší požitek, tak se doporučuje využít nativní webový prohlížeč Safari. Přenos ale samozřejmě bude fungovat i na jiných prohlížečích.

Kdy, kde a jak sledovat zítřejší představení iPhone 12 na Macu

Chcete-li zítřejší konferenci sledovat na Macu či MacBooku, tedy na operačním systému macOS, tak stačí klepnout na tento odkaz. Pro správné fungování budete potřebovat jablečný počítač běžící na operačním systému macOS High Sierra 10.13 nebo novějším. I v tomto případě se doporučuje využít nativní prohlížeč Safari, přenos však bude fungovat i na Chrome a dalších prohlížečích.

Kdy, kde a jak sledovat zítřejší představení iPhone 12 na Apple TV

Jestliže se rozhodnete zítřejší představení nového iPhone 12 sledovat z jablečné televize, tak se nejedná o nic složitého. Stačí se přesunout do nativní aplikace Apple TV, kde vyhledejte film s názvem Speciální události Apple, popřípadě Apple Event. Poté stačí film spustit a je hotovo, živý přenos jede. Přenos je zpravidla k dispozici až pár minut před startem konference. Naprosto stejně to funguje i v případě, že nevlastníte fyzickou Apple TV, ale máte k dispozici přímo v televizi aplikaci Apple TV.

Kdy, kde a jak sledovat zítřejší představení iPhone 12 na Windows

Živé přenosy od společnosti Apple můžete bez problémů sledovat i na konkurenčním operačním systému Windows, byť to v minulosti tak jednoduché nebylo. Konkrétně jablečná společnost doporučuje pro správný chod používat prohlížeč Microsoft Edge. Stejně dobře však fungují i ostatní prohlížeče, jako je například Chrome nebo Firefox. Jedinou podmínkou je fakt, že vámi vybraný prohlížeč musí podporovat MSE, H.264 a AAC. K živému přenosu se dostanete pomocí tohoto odkazu. Sledovat můžete událost i na YouTube zde.

Kdy, kde a jak sledovat zítřejší představení iPhone 12 na Androidu

Pokud jste chtěli Apple Event ještě před několika málo lety sledovat na vašem Android zařízení, tak jste tak mohli učinit zbytečně složitým způsobem – jednoduše řečeno bylo lepší, abyste se přesunuli například na počítač. Sledování bylo totiž nutné spustit se speciální aplikací a přes speciální síťový proud, který byl často velmi nekvalitní. Nyní už jsou ale živé přenosy z jablečných konferencí k dispozici i na YouTube, který je k dispozici na všech platformách. Pokud tedy chcete chystaný říjnový Apple Event sledovat na Androidu, stačí přejít na živý přenos na YouTube pomocí tohoto odkazu. Událost můžete sledovat buď přímo z webového prohlížeče, anebo z aplikace YouTube.

Apple oficiálně oznámil, kdy představí iPhone 12 a další novinky
Zdroj: Apple.com

Související články

Dnes nejčtenější