Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Žádná elektronika není perfektní a každému se zkrátka může stát, že se mu jeho zařízení nějak pokazí. V takovém případě je nejjednodušší produkt odnést do osvědčeného servisu, kde se postarají o jeho opravu. Jedním z nejvyhledávanějších je Český servis, který nyní přichází se zrekonstruovanou prodejnou.

Český servis už dlouhodobě působí v Praze 4 – Modřany, konkrétně tedy na adrese Barrandova 409.  Na této prodejně probíhala až do minulého týdne rozsáhlá rekonstrukce, která cílila především na komfort zákazníků. V dnešní době se převeliké oblibě těší takzvané online nákupy, jež přináší možnost pohodlného nákupu přímo z domova. Z tohoto důvodu musí klasické prodejny přinášet speciální služby, které se vám při nákupu online zkrátka nedostanou. Tento fakt si Český servis plně uvědomil již při samotné rekonstrukci a přinesl pro své návštěvníky například bezdrátové nabíjení, elektronickou prezentaci neboli videowall, občerstvení a spoustu dalších. Jak prodejna nyní vypadá si můžete prohlédnout ve vedle přiložené galerii.

Český servis

Český servis je dokonce autorizovaným servisem Apple a dále se specializuje na opravu produktů od značek jako Samsung, Lenovo, HP, PlayStation, Canon a řadu dalších. Za zmínku také určitě stojí možnost svozu, kterou využijí především časově vytížení lidé. Díky této službě si vaše zařízení vyzvedne přímo kurýr a následně vám jej opravené doručí zpět.

Související články

Dnes nejčtenější

.