Zavřít reklamu

Před pár dny jsme vás informovali, že nezbytná opatření proti potenciálnímu šíření koronaviru zavádí i Apple. Společnost totiž mimo Čínu uzavřela své veškeré kamenné obchody. Apple již několik týdnů tvrdí, že zdraví zaměstnanců je na prvním místě. Nařízení se zavřením Apple Storů vyjma Čínu vešlo v účinnost 14. března a mělo trvat do 27. března, což Apple deklaroval i na svých webových stránkách. Po pár dnech je ale zřejmě vše zcela jinak.

Jak uvádíme výše, na stránkách Applu bylo avizováno zavření všech nečínských Apple Storů do 27. března. Nyní se ale bez oficiálního prohlášení Applu, jak můžete vidět pod tímto odstavcem, text na úvodní stránce změnil a dočtete se, že tyto obchody budou uzavřeny až do dalšího upozornění. Mírně podivná je ale skutečnost, že v sekci „Časté dotazy“ je stále jakožto datum týkající se tohoto problémů uveden stále 27. březen. Zdá se tak, že Apple se vzhledem k současné situaci připravuje nechat obchody zavřené déle. Těžko tedy říct, které tvrzení platí. Asi ale nemůžeme nyní počítat s tím, že se obchody po celém světě za 10 dní otevřou.

oznameni
Zdroj: 9to5mac.com

Současná pandemie má v technologickém světě na svědomí již několik konferencí. Též se šušká, že by se mohly opozdit nejen iPhony, ale třeba i chystané konzole nové generace od Microsoftu a Sony. Ve světě momentálně vládne nejistota a strach. V boji proti současné situaci jsou činné i technologické společnosti, které přispívají finančními dary. Pozadu není v tomto směru ani Apple, který údajně na boj proti koronaviru vynaložil již 15 milionů dolarů.

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější