Zavřít reklamu

Týdny beta testování iOS 13.4 a potažmo dalších nových operačních systémů z dílny Applu jsou prakticky u konce. Vyplývá to alespoň z marketingových informací o službě AliPay, které unikly v Číně. Právě v těch se totiž nachází přesné datum vydání iOS 13.4.

Pokud se již nemůžete na vydání iOS 13.4 dočkat, můžete začít s trochou nadsázky odpočítávat poslední hodiny. Z uniklých materiálů totiž vyplývá, že tento systém (a zřejmě i zbylé OS, které Apple v uplynulých týdnech testoval) dorazí už zítra, tedy 17. března. Přesný čas sice v materiálech uveden není, v České republice nicméně systémy zpravidla vychází buď v 18 nebo 19 hodin. Daleko častější je sice varianta druhá, nicméně posledních několik bet uvolnil Apple v 18 hodin a tudíž by zřejmě nebylo ničím překvapivým, kdybychom se dočkali v tento čas i uvolnění ostré verze. 

Uniklý dokument odhalující datum vydání iOS 13.4

Testování iOS 13.4 zahájil Apple 5. února vydáním prvních vývojářských beta verzí. Pokud tedy zítra iOS 13.4 pro veřejnost vydá, dodrží své klasické zhruba šestitýdenní testovací období s pěti beta verzemi určenými jak pro vývojáře, tak pro širokou veřejnost. Co se týče novinek, které iOS 13.4 přináší, těšit se můžete například na přepracovanou spodní lištu v aplikaci Mail, zprovoznění možnosti sdílení složek na iCloudu, nové možnosti pro Memoji a Animoji, přidání dalších možností nastavení pro aplikaci Apple TV a několik dalších zajímavostí. Jedná se tedy svým způsobem o poměrně velký update, který však nic zcela zásadního vyjma možnosti sdílet iCloud složky nepřináší. Nicméně vzhledem k tomu, že kromě novinek zaručeně přinese i opravy chyb bude jeho instalace doporučena naprosto všem. 

Související články

Dnes nejčtenější

.