Zavřít reklamu

Bezdrátová sluchátka AirPods Pro jsou sice na trhu relativně krátkou dobu a ještě ani zdaleka se nedostala ke všem zájemcům o ně, přesto se však již brzy podle všeho dočkají kvalitního konkurenta. Ten bude pocházet z dílny Samsungu a zřejmě nabídne téměř vše, co AirPods Pro. 

Jestli má s něčím Samsung skutečně problém, je to schopnost udržet chystané produkty pod pokličkou až do jejich vydání. To se ostatně potvrdilo i tentokrát, jelikož se na jeho oficiálních stránkách objevily informace o sluchátkách s označením SM-R175. Zdá se vám toto označení povědomé? To proto, že nynější Galaxy Buds mají označení SM-R170. Je tedy velmi pravděpodobné, že se jedná právě o jejich nástupce. To také potvrzují mnohé zahraniční zdroje, podle kterých se za produktem s označením SM-R175 skrývají bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds+, která mají nabízet vysoce kvalitní zvuk, delší výdrž baterie, spolehlivější připojení se smartphonem, ale také třeba aktivní potlačení okolního hluku, kterým se chlubí právě i AirPods Pro. 

Oficiální stránky Samsungu neodhalují jak žádné detaily sluchátek, tak ani termín, kdy bychom se jich měli dočkat. Nicméně vzhledem k tomu, že nynější Galaxy Buds dorazily po boku smartphonů Galaxy S10 letos na jaře se dá očekávat, že se podobný harmonogram rozhodne jihokorejský gigant dodržet i u Galaxy Buds+ a světu je představí po boku smartphonů Galaxy S11. Ty si svou premiéru odbudou na začátku příštího roku a stanou se tak na zhruba dalšího půl roku hlavními konkurenty iPhonů 11 Pro. Zda dokáží produkty od Samsungu – tedy sluchátka a smartphony – ty od Applu přetlačit však ukáže až čas. 

Související články

Dnes nejčtenější