Zavřít reklamu

Herní služba Apple Arcade, která je dostupná napříč téměř všemi jablečnými zařízeními, si svou premiéru sice odbyla už v červnu na WWDC, k jejímu ostrému spuštění se však Apple odhodlal teprve s veřejným uvolněním iOS 13 v září. Nutno však podotknout, že o službu se od této chvíle stará skutečně ukázkově. Každý týden do ní totiž přibývají nové a nové kvalitní hry, které stojí za pozornost a které jsou hratelné za pouhých 139 korun měsíčně, přičemž za tuto částku si je může vychutnat až šest členů rodiny díky rodinnému sdílení. Pokud patříte mezi její předplatitele i vy, mohlo by vás zajímat, jaké tituly jsou mezi hráči zatím nejoblíbenější.

Odpověď na tuto otázku nabídl dnes samotný Apple zveřejněním žebříčku nejoblíbenějších nebo chcete-li nejhranějších her z Apple Arcade. Těm dle očekávání kraluje Oceanhorn 2, který vyniká jak svou krásnou grafikou, tak i takřka konzolovou hratelností, jenž nejednomu hráči vyrazila dech. Ostatně, Oceanhorn 2 je za nejlepší hru Apple Arcade označován už od jeho spuštění a ani po příchodu desítek nových her se tato skutečnost nemění. Stříbrnou medaili si pro sebe uzurpoval Sonic ve hře Sonic Racing a třetí pak hra Hot Lava, která je svým grafickým zpracováním též skutečně povedená. Na dvacítku nejoblíbenějších her v Apple Arcade se můžete podívat níže:

 1. Oceanhorn 2
 2. Sonic Racing
 3. Hot Lava
 4. Frogger in Toy Town
 5. Skate City
 6. LEGO Brawls
 7. Shinsekai Into the Depths
 8. Sayonara Wild Hearts
 9. Overland
 10. Assemble With Care
 11. Speed Demons
 12. WHAT THE GOLF?
 13. Rayman Mini
 14. Mini Motorways
 15. Sneaky Sasquatch
 16. Agent Intercept
 17. Super Impossible Road
 18. Where Cards Fall
 19. Outlanders
 20. Cricket Through the Ages
Anketa

Předplácíte si Apple Arcade?

Ano 30,65 %
Ne 69,35 %
Celkem hlasovalo: 62

Tak co, kolik vašich favoritů je na předních příčkách a jací zase naopak úplně propadli a jsou na chvostu žebříčku, či se do něj vůbec nevešli? O své oblíbené hry se s námi můžete podělit dolů do komentářů společně s tím, zda je podle vás tato služba zajímavá či nikoliv. Ani my v redakci se totiž na odpovědi na tuto otázku nedokážeme shodnout, přestože máme mezi sebou zapálené milovníky videoher.

Související články

Dnes nejčtenější