Zavřít reklamu

Pokud na svém iPhonu rádi využíváte WhatsApp kromě chatování i k hovorům, máme pro vás velmi dobrou zprávu. Právě na hovory se totiž WhatsApp v posledním updatu zaměřil a výrazně je vylepšil. Díky tomu se tak svou funkčností výrazně přiblíží klasickým telefonátům přes GSM. 

V updatu iOS aplikace s označením 2.19.120 přichází do WhatsApp funkce čekajících hovorů, kterou můžete notoricky znát právě z klasických telefonátů. Zjednodušeně se tedy dá říci, že pokud vám ve chvíli, kdy na WhatsApp voláte, zavolá na tento komunikátor jiná osoba, vy se o příchozím hovoru nejenže dozvíte, ale budete jej moci různými způsoby spravovat – tedy buď jej budete moci odmítnout nebo přijmout a tím pádem přidržet hovor, který probíhal doposud. Jedná se tedy bezesporu o jednu z nejužitečnějších novinek posledních měsíců, která využívání WhatsApp pro telefonáty výrazně zatraktivní, protože smaže veškeré neduhy, které tuto aplikaci v tomto směru trápily.  

Hovory to nekončí

Funkce čekajících hovorů není to jediné, co se v updatu objevilo. Užít si totiž nově můžete i lepší správu skupin, díky které budete mít možnost korigovat to, kdo vás smí či nesmí přidat do skupin. Správci skupin pak dostanou možnost posílání soukromé pozvánky, což také není vylepšení od věci. Uživatele se zrakovým postižením pak potěší možnost při použití VoiceOver módu odesílat zprávy z klávesnice s Braillovým písmem. 

Související články

Dnes nejčtenější

.