Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Motorsport Manager Mobile 3

Chcete se vydat na dráhu leadra závodního týmu. Pak tu na vás čeká tento úžasný simulátor, který přináší vše, co byste od simulátoru mohli očekávat. Vyberte si členy týmu, závodní vozidlo, investujte do vylepšení a staňte se jedničkami na závodní trase.

Sketch Tree Pro – My Art Pad

Nečmárejte na bílí papír a vrhněte se do vod digitálního kreslení. Nejenže ušetříte přírodu, ale nebudete muset kupovat novou barvu, protože vám zkrátka nedoje. A to už za zvážení stojí, protože máte úplnou svobodu.

Wordid – Word Game

Hrajete si rádi se slovy? Tak tahle hra je pro vás, jen musíte mít dobrou slovní zásobu v angličtině, takže je to ještě o level vyšší zábava. Z náhodných písmen musíte složit slovo, za něj dostanete body a čas navíc. Tuhle zábavu si poté můžete užít i s kamarády přes game center.

Widget Calendar

Hledáte zajímavý widget pro váš kalendář. Tahle jednoduchá aplikace vše přidá na zamčenou obrazovku. Budete mít hezky na očích měsíc a blížící se události. Všechny připomínky a datum splnění na jednom místě. Navíc si vše můžete přizpůsobit vlastním vizuálním představám.

Memory: Your Memo

Potřebujete si něco rychle a snadno napsat. Tyhle poznámky jsou jednoduché a efektivní. Za pomocí widgetu můžete mít vše na zamčené obrazovce. Ty nejtajnější poznámky poté budete moci zamknout pomocí Touch ID. Prostě elegantní řešení, které přizpůsobíte svému stylu.

Magnifier with Flash Light

Zapomněli jste někde brýle. Nemusíte mít obavy, vaše ranní noviny s touhle aplikací rozhodně přečtete. Udělá z iPhonu nebo iPadu takovou lupu. Nemusíte mít strach, nikde nic vám nebude nikde překážet, a tak se můžete soustředit pouze na text.

Brainbean – Brain Games

Není nic jednoduššího než potrápit váš mozek nějakou logickou hrou. Nezáleží na tom, jestli jedete busem nebo čekáte na hodinu ve škole. Čeká na vás dokončování slov, figur, mozajek a dalších aktivit, které vás nenechají usnout na vavřínech.

Dnes nejčtenější

.