Zavřít reklamu

Ceny mobilních dat jsou v České republice hojně diskutovaným tématem. Není totiž žádným tajemstvím, že jsou v porovnání s naprostou většinou Evropy u stejného množství mnohdy i několikanásobně vyšší. Kritice čelí tuzemští operátoři i za to, že svým zákazníkům nenabízí neomezené datové tarify, které jsou též v mnoha okolních státech běžné. Jak se však zdá, kritika plní alespoň částečně svůj účel. T-Mobile totiž dnes oznámil novinku, která jeho klienty v létě velmi potěší. 

Dočkáme se v brzké době i podpory LTE na Apple Watch?:

Od 20. června do 31. srpna si budou moci klienti T-Mobile využívající mobilní data zaktivovat v aplikaci Můj T-Mobile nový balíček “Neomezená data na léto”, v rámci kterého bude možné v tomto období čerpat mobilní data naprosto neomezeně a to jak ve smyslu objemu, tak i rychlosti, která bude též zcela standardní. A pozor – celá akce by měla být pro stávající uživatele mobilních dat alespoň podle reklamních materiálů T-Mobilu zdarma, respektive jen za standardní měsíční poplatek, který uživatel za internet v mobilu platí. Super je i to, že balíček bude sice vždy aktivní “jen” na 30 dní, avšak bude jej možné zaktivovat vícekrát za sebou a užít si jej tak skutečně od prvního do posledního dne akce. 

Chceme našim rezidentním zákazníkům dopřát bezstarostné léto plné zážitků, kdy mohou jednoduše čerpat mnohem více dat, než jsou zvyklí. A když mluvíme o neomezených datech, tak to tak i myslíme,” říká Juraj Bóna, ředitel T-Mobile pro Českou republiku, a dodává: „Máme nejlepší mobilní síť v České republice a chceme, aby si ji naši zákazníci v létě užili naplno. Posouvat mobilní datový trh v Česku chceme i nadále a s podobnými kroky rozhodně nekončíme.“

Jak už bylo zmíněno výše, balíček bude možné aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile. Nárok na jeho aktivaci budou mít jak zákazníci využívající tarify, tak i předplacené karty Twist s aktivními datovými balíčky. Aktivace je u všech zákazníků samozřejmě stejná. Neomezená data pak půjde využívat jak v Česku, tak samozřejmě i v rámci Evropské unie, kde za ně nezaplatí též ani korunu. Nabídku mohou využívat i firemní zákazníci, a to ti, kteří nevyužívají výhody plynoucí z rámcové smlouvy nebo smlouvy pro významného zákazníka. Více informací se můžete dozvědět na této webové strance, která však byla v době psaní tohoto článku přetížená a tudíž nefunkční. 

Související články

Dnes nejčtenější