Zavřít reklamu

[SLEVOVÝ KÓD] Sluchátka AirPods jsou mnohdy jejich majiteli označována za nejlepší produkt, který Apple v posledních několika letech světu představil. Není se však příliš čemu divit. Jejich zvuk je skvělý, výdrž taky potěší, párování s jablečnými produkty zvládají na jedničku a navíc jsou velmi malá, takže nemáte sebemenší problém například s jejich strčením do kapsy. Výborné jsou i jejich funkce rozpoznávání uší či velmi intuitivní ovládání, které je založené na pouhém poklepání. Kalifornský gigant navíc před nedávnem představil jejich vylepšenou verzi, která přináší rychlejší párování či delší výdrž baterie při hovorech. I za 2. generaci tohoto produktu si však nechává Apple pořádně zaplatit, což nejednoho potencionálního zákazníka zamrzí. Čas od času ale jejich cena díky slevovým akcím padne. A právě jednu takovou akci pro vás máme dnes ve spolupráci s Mobil Pohotovost připravenou.

Pokud po AirPods 2. generace s klasickým nabíjecím pouzdrem toužíte, díky akci u MP je můžete nyní získat za pouhých 3990 korun, což je mimochodem dle portálu Heureka nejnižší cena na českém trhu. Sáhnout ale můžete i po AirPods 2. generace s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem, které vás po zadání slevového kódu vyjdou jen na 4790 korun namísto obvyklých 5790 korun. Jeden zákazník si může koupit maximálně dva kusy sluchátek.

Jediné, co musíte udělat, je vložit při objednávce do pole pro slevu kód “airpods136”, díky kterému se cena u obou modelů sníží na výše zmíněnou úroveň. Ale pozor, kód platí pouze na 30 kusů sluchátek. Pokud si tedy chcete své AirPody ulovit, doporučujeme na nic nečekat a rychle objednávat. Když jsme podobné akce pořádali v minulosti, sluchátka byla zpravidla vyprodána do několika vteřin, maximálně minut.

Apple AirPods

Související články

Dnes nejčtenější