Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V dnešní době existují různé aplikace, které samotné investování výrazně zjednodušují. Jedná se o platformy s automatickými procesy, které investují bez dřiny za vás, a to lépe než většina investorů. Pojďme se na jednu z nich podívat.

Investiční platforma NAGA je založená na společenském obchodování a nabízí několik zajímavých možností. Můžete využít oblíbenou funkci kopírování obchodů úspěšných obchodníků, které si sami vyberete a jejichž kompletní statistiky vidíte online. Např. do čeho investují, jaká je jejich úspěšnost, kolik už vydělali, počet kopírujících lidí apod.

Prostřednictvím funkce autokopírování tedy automaticky napodobujete jejich obchody. Vy si jen nastavíte, jak velké či malé procento z vašich peněz chcete kopírováním těch nejúspěšnějších investovat. 

Další varianty jsou investovat do předem připravených tematických portfolií nebo využití funkce umělé inteligence CYBO starající se o vaše investice. Poslední možností je vydělávat na tom, že se necháte kopírovat vy. Tzn. dostáváte peníze také pokaždé za to, když váš obchod někdo zkopíruje. 

Kolik investujete je na vás – není zde požadován žádný minimální vklad. Vše můžete kromě PC obsluhovat také na telefonu prostřednictvím Apple/Android aplikace. Vyzkoušet si můžete zde.

Myslete na to, že se jedná se o obchodování s finančními deriváty, které je rizikové a není vhodné pro všechny investory. Můžete však použít demo účet bez rizika. 

Související články

Dnes nejčtenější