Zavřít reklamu

Máte ode dnešního rána problém s neustále vyskakujícími smluvními podmínkami při otevření App Storu, které prakticky znemožňují jeho jakékoliv využívání? Pak pro vás máme svým způsobem dobrou zprávu. Nejste totiž jediní. Na chybu si totiž začíná postupně stěžovat čím dál větší počet jablíčkářů z celého světa. 

Měli jste radši App Store v iOS 10 nebo v iOS 11?:

Chyba se projevuje velmi jednoduše – neustálým zobrazováním smluvních podmínek a to i poté, co je odsouhlasíte či naopak odmítnete. Špatnou zprávou je, že problém nelze jakkoliv uživatelsky opravit nebo na způsob opravy alespoň zatím nikdo nepřišel. Dobrou naopak to, že se jedná s největší pravděpodobností o problém na serverech Applu, který bude tím pádem i na dálku opraven a uživatele tak přestane sužovat zcela samovolně. 

Problém se alespoň dle jednoho našeho čtenáře začal projevovat hned ráno. Na síle nabral však až během dopoledne a poledne, kdy si na něj začalo stěžovat na diskuzních fórech Applu a sociálních sítích poměrně velké množství uživatelů. Apple se zatím k celé záležitosti oficiálně nevyjádřil, avšak je velmi pravděpodobné, že na její opravě již pracuje. Do té doby vám však nezbude nic jiného než čekat. 

App Store

Související články

Dnes nejčtenější