Zavřít reklamu

Je tomu jen pár hodin, co jsme vás na našem webu informovali o blížícím se příchodu AirPdos 3, který prozradily zdroje portálu DigiTimes. Před malou chvílí pak tuto skutečnost potvrdil i uznávaný Apple analytik Ming-Chi Kuo, jehož předpovědi se dají zařadit mezi ty suverénně nejpřesnější. Co tedy tento jablečný Nostradamus předpovídá nyní?

Podle Kua má Apple v záloze hned dva typy AirPods, které hodlá světu představit buď v posledním čtvrtletí letošního roku (tedy září až prosinec 2019), nebo v prvním čtvrtletí roku příštího (tedy leden až březen 2020). Zatímco jeden typ má být designově prakticky stejný jako obě předešlé generace, druhý má designově velmi vybočovat, kvůli čemuž u něj Apple nasadí i vyšší cenu. Designově stejný model si pak zachová cenu předešlých generací. 

O vylepšeních, které by mohly tyto nové AirPods přinést, se Kuo bohužel nerozpovídal. Prozradil však to, že by měly být oba modely vyráběny zcela novým způsobem, díky čemuž by měl Apple jednak snížit jejich výrobní náklady, ale i zvýšit rychlost jejich výroby, díky čemuž bychom se tak již neměli dostat do situace, kdy budou sluchátka nedostatkovým zbožím. Právě tato situace totiž nastala jako pro zahájení prodejů první, tak i druhé generace. I díky novým modelům očekává Kuo u AirPods obří prodeje. Za rok 2019 jich totiž Apple podle něj prodá na 52 milionů kusů a v roce 2020 se mu jich dokonce podaří “udat” 75 milionů kusů, přičemž značný podíl na prodejích bude mít samozřejmě uvedení novinek. 

Pokud vás tedy AirPods 2. generace příliš nepřesvědčily, nezoufejte. Nové a zřejmě výrazně přepracované AirPody už se připravují a dorazí zřejmě velmi brzy. Pokud se je totiž Apple rozhodne ukázat již na podzim, velmi pravděpodobně tak učiní spolu s iPhony v září, jelikož právě ve spojení s iPhonem jsou tato jablečná sluchátka skutečně dokonalá. Pokud by se pak Apple rozhodl až pro příští rok, nejpravděpodobnější se jeví březnová Keynote či dny před ní, jako tomu bylo i letos. Tak či tak nás tedy od vydání dělí méně než rok. 

Související články

Dnes nejčtenější