Zavřít reklamu

Představení 2. generace sluchátek AirPods jsme se sice dočkali teprve před pár měsíci, Apple však již chystá podle všeho premiéru generace třetí. Ta by měla strčit v mnoha ohledech předešlý model do kapsy, jelikož se nebude jednat jen o nepatrný upgrade vnitřností, ale výrazně přepracovaný produkt s řadou zajímavých vylepšení. Tedy alespoň podle mnoha zdrojů, které si o AirPods 3 pustily pusu na špacír. Jedním z nich je i analytická společnost Wedbush, která se podělila o své informace před malou chvílí.

Budou nové AirPods vypadat takto?:

Podle Wedbushe bychom se měli příchodu AIrPods 3 dočkat na konci letošního roku, o kterém hovořila i celá řada dalších zdrojů. Nová sluchátka by se měla pochlubit sportovnějším designem a především pak určitou mírou voděodolnosti, kterou se doposud žádné AirPody nechlubí. Očekává se též vylepšení zvuku či přidání nové barevné varianty, avšak o tom se analytici nezmiňují. Připouští však, že novinky si vyžádají i určité zvýšení ceny. Kolik si za novou generaci připlatíme ale jasné v tuto chvíli není. 

iPhonům se zle nevede

Kromě informací o nových AirPodech poskytli analytici i náhled na prodeje iPhonů. Ty sice nejsou nikterak růžové, na druhou stranu se však začínají opět pozvolna zvyšovat a nedá se tedy rozhodně říci, že by si i nadále procházely krizí. Zajímavou vzpruhou by mohlo být představení iPhonů 11, na které mnozí jablíčkáři raději počkají, než aby si nyní koupili iPhone de facto rok starý. Obecně se však neočekává, že by právě “jedenáctky” způsobily velký prodejní boom, jelikož se od předešlého modelu příliš lišit nebudou. 

Přestože je nutné brát zprávy analytiků vždy s patřičnou rezervou, minimálně informace o AirPods 3 by se mohly na pravdě skutečně zakládat. Analytici totiž de facto potvrdili jen to, co jsme slyšeli v uplynulých týdnech. Samotný Apple navíc baleními AirPods 2. generace potvrdil, že byl tento model původně naplánován na konec roku 2019 a tudíž by vypuštění třetí generace na konci letoška dávalo smysl i přesto, že před nedávnem dorazily teprve AirPody 2. 

Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější