Zavřít reklamu

[SLEVOVÝ KÓD] Hledáte perfektní myš, která bude plně kompatibilní s vaším Macem a zároveň bude ladit s jeho výjimečným designem? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Pro 30 nejrychlejších čtenářů totiž máme slevový kód na originální jablečnou myš Magic Mouse 2.

Slevový kód pro bílou Magic Mouse 2, díky kterému ji pořídíte o 500 korun levněji: 

Slevový kód pro vesmírně šedou Magic Mouse 2, dík kterému ji pořídíte o 400 korun levněji:

Při návrhu Magic Mouse 2 dbal Apple především na to, aby myš perfektně padla do vaší ruky a práce s ní byla maximálně efektivní. Díky tomu je tak dokonale stabilní, přesná, velmi jednoduše se páruje s jablečnými zařízeními a disponuje dokonce i povrchem podporujícím gesta, která znáte z TouchPadů MacBooků, u kterých je Apple dotáhl takřka k dokonalosti. Vynikající je i její výdrž – na jedno nabití totiž myš vydrží i celý měsíc intenzivního používání. Pokud by vám pak tato výdrž přeci jen nestačila, při vybití stačí pro další hodinu práce zapojit k Lightning kabelu na pouhou jednu minutu. Plné nabití pak trvá jen 2 hodiny a 15 minut. Magic Mouse 2 je vyráběna ze skla a hliníku, díky čemuž působí už na první pohled skutečně luxusním dojmem a vašemu pracovnímu stolu tak dodá ten správný šmrnc. Kompatibilní je s Macy s Bluetoothem a OS X 10.11. 

Vybírat můžete hned ze dvou barevných variant – bílé a vesmírně šedé, která byla zprvu exkluzivním příslušenstvím pro iMac Pro. Běžná cena bílé varianty je 2290 korun, se slevovým kódem PROMO19MAGICW1 ji však může získat prvních 20 z vás o 500 korun levněji, tedy za 1790 korun. Podmínky akce naleznete zde. 

Běžná cena vesmírně šedé varianty je 2490 korun, se slevovým kódem PROMO19MAGICB1 ji však může mít 10 z vás o 400 korun levněji, tedy za 2090 korun. Podmínky akce naleznete zde. 

Návod na vložení slevového kódu: 

Související články

Dnes nejčtenější