Zavřít reklamu

Sezóna velkých úniků informací okolo chystaných iPhonů začíná. Dnes v noci se totiž objevily fotografie schématu, která částečně poodhaluje nejen design, ale zároveň i potvrzuje jednu z největších novinek – trojitý fotoaparát. Na schéma se můžete podívat na prvních dvou snímcích v galerii pod tímto odstavcem. 

Na schématu, které je podle předních světových leakerů skutečně reálné, můžete vidět v levém horním rohu čtvercový modul se třemi otvory pro objektivy fotoaparátu a menším otvorem pro blesk. Schéma tak přesně koresponduje s rendery leakera OnLeakse ze začátku letošního roku, které měly zachycovat právě jeden z prototypů chystaných iPhonů 11. A jak se zdá, právě tento typ iPhonu nakonec dostal i zelenou. 

Bohužel se ze schématu nedá rozpoznat, zda se jedná o iPhone 11 či iPhone 11 Max. Spekuluje se však nad tím, že jak menší, tak i větší verze dorazí s takto řešeným fotoaparátem. Levnější iPhone XR 2 by se měl pak letos naopak pochlubit fotoaparátem duálním, díky čemuž bude schopen zachytit například o poznání lepší portrétové fotografie. 

Co se týče dalších novinek, od letošních iPhonů se očekává mírné zmenšení výřezu v displeji, obousměrné bezdrátové nabíjení a samozřejmě i prodloužení výdrže baterie či zvýšení výkonu. I letos by u něj měl Apple vsadit na Lightning konektor, který se ve světě těší stále velmi velké popularitě, a skleněná záda. Ta by se ale mohla pochlubit matnou povrchovou úpravou. Zda jsou tyto zprávy přesné či nikoliv ukážou však až příští týdny, kdy se dají očekávat další úniky. 

Dnes nejčtenější

Další články