Zavřít reklamu

Pokud se nemůžete dočkat představení nových verzí jablečných operačních systémů, máme pro vás skvělou zprávu. Před malou chvílí totiž Apple spustil registrace na letošní WWDC, čímž de facto oznámil, kdy nové systémy představí. 

Do svých kalendářů si poznačte termín 3. až 7. června. Právě v těchto dnech totiž proběhne v McEnery Convention Center v San Jose v Kalifornii v pořadí již třicátá Worldwide Developers Conference, tedy zkráceně WWDC. A právě na její úvodní Keynote, která se bude konat 3. června v podvečer, Apple představí hlavní novinky v čele s operačními systémy. 

Dočkáme se konečně Dark Modu?:

Ačkoliv je událost zaměřená především na software, v minulosti nás Apple již několikrát přesvědčil, že se zde nebojí světu ukázat ani novinky z oblasti hardwaru. Před dvěma lety jsme se tu například dočkali premiéry HomePodu či iMacu Pro. Podobný scénář pak mnozí očekávají i letos. Apple totiž již poměrně dlouho pracuje na nové verzi Macu Pro a právě k jeho představení či minimálně mírnému poodhalení by mohol dojít právě při této příležitosti. Co se pak týče samotných operačních systémů, zřejmě nejzajímavějším bude i letos iOS 13. Od toho se totiž očekává spousta novinek v čele s Dark Mode či celkovým designovým přepracováním a to jak ve verzi pro iPhony, tak i ve verzi pro iPady. 

Co se týče vstupu na akci, ten získáte jako již tradičně jen v případě, že se na vás pousměje štěstí v loterii. Pokud ano, za lístek zaplatíte 1599 dolarů, za které krom nevšedního zážitku od Applu obdržíte i pěkné upomínkové předměty. Vloni se účastníci dočkali například hezkých riflových bund a odznáčků. 

Související články

Dnes nejčtenější