Zavřít reklamu

Pokud máte rádi sledování živých přenosů jablečných prezentaci, můžete začít jásat. První letošní Keynote, kterou si Apple naplánoval na pondělí 25. března, totiž bude přenášena z Divadla Steva Jobse, které leží v areálu Apple Parku, živě. Kalifornský gigant tuto skutečnost potvrdil na svém oficiálním webu.

Přestože se může zdát živý přenos Keynote jako naprostá samozřejmost, vězte, že tomu tak úplně není. Například minulý rok nám Apple v tomto ohledu právě v březnu “vypálil rybník”, kdy představení nového iPadu živě nestreamoval. Na internetu se sice pár neoficiálních live streamů objevilo, jejich kvalita však nebyla příliš vysoká. Pokud jste si tedy chtěli slova Tima Cooka a jeho kolegů vychutnat naplno, nezbylo vám nic jiného, než vyčkat na vyvěšení záznamu z Keynote na internet. K tomu se totiž Apple později uchýlil, jelikož tuto věc slíbil už prostřednictvím své aplikace v Apple TV ještě před začátkem Keynote. 

Na Keynote by měl Apple „představit“ i AirPower:

Živé vysílání první letošní prezentace se od těch ostatních v ničem vymykat nebude. Bez problému si jej tak budete moci vychutnat jak na jablečných zařízeních se Safari, tak v prohlížečích Chrome, Firefox a Microsoft Edge na Windows, popřípadě přes VLC. My vám samozřejmě pár dní před prezentaci na našem webu přineseme návody, jak, kdy a kde vše sledovat, aby vám nic důležitého neuniklo. Už nyní vám navíc samozřejmě mohu slíbit, že budeme celou událost bedlivě monitorovat a již v jejím průběhu budeme na Letem světem Applem zveřejňovat články týkají se novinek, které nám Apple ukáže. Rozhodně se tedy vyplatíme v tento den sledovat. 

Související články

Dnes nejčtenější