Zavřít reklamu

To, o čem se v posledních týdnech hojně spekulovalo, se před malou chvílí stalo skutečností. Před malou chvílí totiž rozeslala jablečná společnost pozvánky na svou první letošní konferenci, na které by měla podle všech spekulací představit novou generaci iPadů, AirPods 2, AirPower, novou streamovací službu a spoustu novinek. Ta proběhne 25. března v 18:00 středoevropského času a to kde jinde, než v Divadle Steva Jobse.

Jak už jsem psal v úvodním odstavci, v první řadě bychom se měli dočkat představení nové generace iPadů a iPadů mini, které přijdou pravděpodobně s designem, na který jsme již řadu let zvyklí. Dalším bodem programu by měly být sluchátka AirPods 2 a bezdrátová nabíječka AirPower, jejíhož představení jsme se dočkali už v září roku 2017. Zapomenout ale nesmíme ani na novou generaci iPodu touch, na které Apple údajně již poměrně dlouho pracuje, či na novou streamovací službu, která se má zaměřit primárně na originální filmy a seriály z dílny Applu. Ostatně, pozvánka se nese právě v duchu filmů a doprovází jí slogan „It’s show time“.

Představení dalších produktů se příliš očekávat nedá. Apple si totiž pravděpodobně některé z chystaných raději schová na WWDC, které již také klepe na dveře. Tato akce totiž proběhne již první červnový týden a dočkáme se na ní představení nových operačních systémů v čele s iOS 13. Milovníky hardwaru pak Apple snad potěší i novými Macy v čele s modulárním Macem Pro, na kterém údajně též již řadu let pracuje.

Celou událostí vás budeme samozřejmě na našem webu pečlivě provázet, abyste se o všech novinkách dozvěděli jako první a především co nejpodrobněji.

Související články

Dnes nejčtenější