Zavřít reklamu

Přestože nás od představení nové generace iPhonů dělí více než tři čtvrtě roku, ve světě se začínají stále častěji objevovat zvěsti o tom, co by měla přinést a jak bude vypadat. Se svou troškou do mlýna přišel nyní i velmi uznávaný leaker OnLeaks, který zveřejnil ve spolupráci s webem digit.in rendery prototypů minimálně jednoho z letošních iPhonů. Prohlédnout si jej můžete v galerii pod tímto odstavcem. 

Dle leakera se letos skutečně naplní předpovědi z loňska o příchodu tří objektivů na záda telefonu, které by měly posunout kvalitu fotografování a rozšířené reality na zcela novou úroveň. Tři fotoaparáty by totiž měly umožnit vytváření daleko kvalitnějších fotografií za horších světelných podmínek či kvalitnější mapování prostoru, které je právě pro rozšířenou realitu ARKit klíčové. 

Nutno podotknout, že řešení zobrazené na renderu není designově zrovna dvakrát povedené a čistý design zad relativně tvrdě narušuje. Celý modul je navíc stále vystouplý, což je pro mnohé uživatele již několik let jedním z největších nedostatků nové generace iPhonů. Jak už jsem však psal v úvodním odstavci, jednat by se mělo o rendery prototypu a tudíž ještě není důvod k obavám. Je totiž možné, že Apple nakonec zvolí design zcela jiný.

A co byste na takto vypadající iPhone řekli vy? Překousli byste záda s výrazným čtvercovým fotoaparátem, nebo už by pro vás byl posledním hřebíčkem do rakve a po novém iPhonu byste kvůli němu nesáhli, přestože by fotil sebelépe? 

iphone-11

Související články

Dnes nejčtenější

.