Zavřít reklamu

Pro Bethesdu je momentálně hlavním titulem na mobilní zařízení The Eldes Scrolls: Blades. Avšak není to jediný mobilní titul, na kterém pracují. Novinkou by měla být hra Deathloop.

Spekulace vznikly díky ochranné známce partnerské společnosti Bethesdy ZeniMax Media. Tu si nechali zaregistrovat v prosinci 2018 a nese název Deathloop. Ochranná známka je zařazena pod kategorie mobilního softwaru a zábavního průmyslu, z toho lze tedy usuzovat, že půjde o hru na mobilní zařízení. Mělo by se jednat o další free-to-play titul, který bude vydělávat pomocí mikrotransakcí.

Zatím není o hře známo nic víc. Pouze z názvu můžeme hádat, o jaký žánr se jedná. Nejpravděpodobnější je rogue like titul. V něm vždy máte pouze jeden život a v případě smrti začínáte znovu, tedy jakýsi koloběh smrti – death loop. Případně se nabízí i možnost, že v Bethesdě pracují na konkurenci pro Diablo Eternal, které bylo Blizzardem oznámeno minulý rok. Diablo Eternal bude předělávka kultovního RPG na mobilní zařízení a když u fanoušku Blizzardu moc nadšení její oznámení nepřineslo, Bethesda by na tom mohla vydělat.

Zatím si na jakékoliv oficiální oznámení od ZeniMax Media či přímo Bethesdy musíme počkat. Aktuálně je stejně hlavním tématem již zmíněné The Elder Scrolls: Blades, jehož vydání bylo posunuto na začátek tohoto roku. Původně mělo vyjít do konce roku 2018, ale pár dní před jeho koncem bylo oznámeno posunutí na nejspíše březen 2019, zatím bohužel bez přesného data.

Bethesda momentálně má co napravovat poté, co si proti sobě poštvala fanoušky velmi nepovedeným Falloutem 76, který trpí spoustou chyb a především díky tomu, že je pouze online, absolutní prázdnotou velkého herního světa. Snad se jim tedy podaří si reputaci napravit alespoň s TES: Blades a možná i Deathloopem.

Bethesda

Související články

Dnes nejčtenější

.