Zavřít reklamu

Ak sa dnes v konverzácii spomenie slovo mobilná hra, väčšine ľudí sa automaticky vybaví nenávidený a zároveň milovaný Fortnite. Vždy tomu ale tak nebolo. Určite si pamätáte na časy, keď si mobilný svet podmanil ošiaľ menom Pokémon GO, ktorý sa pred pár rokmi postral o totálnu nadvládu v hernej kategórii App Store. Tvorcovia hry sa aj napriek klesajúcemu záujmu snažia neustále pumpovať do hry nový obsah, čo vyvrcholilo v konečný príchod očakávaného multiplayerové režimu pre viacerých hráčov. Jedná sa o mód PvP Trainer Battles, ktorý otvorí brány do úplne nového zážitku s vašimi priateľmi. Pred pár hodinami sa Niantic postaral o vypustenie aktualizácie pre hráčov s úrovňou 40, no režimu sa následne dočkali aj menej skúsení hráči s levelom 10. Na aké novinky sa môžeme tešiť?

Ak máte nainštalovanú hru Pokémon GO na vašom smartfóne a váš virtuálny hráč disponuje levelom 10, čo je minimálna požiadavka pre vstup do multiplayerového módu PvP Trainer Battles, stačí nájsť vhodného rivala. Podmienkou je, že pri hraní sa musíte nachádzať na rovnakom mieste ako váš protivník. Vyzvať hráča na súboj je možné jednoduchým preklikom v zozname priateľov, alebo naskenovaním príznačného QR kódu. Ak sa chcete pred skutočným súbojom zdokonaliť, poslúži vám k tomu možnosť boja proti AI súperovi, ktorý vás prevedie všetkými možnými funkciami.

Vyhrávanie multiplayerových súbojov s vašimi priateľmi, či neznámymi hráčmi vás odmení zaujímavým herným obsahom v podobe kustomizačných možností a iných sympatických cien. Postupom v rebríčku a pozitívnou bilanciou výhier a prehier sa zaslúžite o zisk bodov určených pre vývoj vašich Pokémonov. Momentálne sprístupnená štvrtá generácia známeho japonského fenoménu vám príjemne spestrí váš zoznam vlastnených Pokémonov, ktorých môžete následne využiť ako v singleplayerovom počínaní, alebo v bojoch proti ostatným hráčom. Neváhajte a pustite sa do akcie Pokémon GO aj vy!

Pokémon

Dnes nejčtenější

.