Zavřít reklamu

Pred niekoľkými týždňami sme vás informovali o príchode zábavnej kreslenej strieľačky Brawl Stars, ktorá hlásila príchod do digitálneho obchodu App Store. Deň D konečne nastal a my si tak pútavý titul môžeme vychutnať na obrazovkách našich jablčných zariadení. Štúdio Supercell, ktoré stojí za zrodom tejto hry hlási obrovský úspech z globálneho spustenia, pričom si hru zaobstarali milióny záujemcov. Od soft launchu hry na iOS ubehlo niečo vyše roka, preto sa jedná o veľkú udalosť. V porovnaní so skúšobnou verziou sme sa dočkali nejedného vylepšenia, ktoré ešte viac umocňuje celkový zážitok z hry, ktorá určite zaujme nejedného fanúšika aj v našich končinách.

Brawl Stars predstavuje multiplayerovú strieľačku s puzzle prvkami, ktorú si môžete užiť spolu s dvojicou spoluhráčov. V jednotlivých zápasoch sa postavíte nielen proti nepriateľským hráčom, ale aj prostrediu, ktoré je plné nástrah. Jedná sa celkovo o piaty počin renomovaného štúdia Supercell, pričom tvorcovia majú s hrou naozaj veľké plány. Okrem meniaceho sa prostredia a zaujímavých lokalít ponúka hra aj veľké množstvo arzenálu, vďaka ktorému sa nebojácne postavíte svojim protivníkom. Celý zápas prebieha v reálnom čase, takže všetky vaše kroky, či už tímové alebo jednotlivé, podnikáte v rovnakom časovom rámci ako ostatní hráči.

Brawl Stars disponuje akčným, no zábavným gameplayom, ktorý si zamiluje každý nadšenec multiplayerových hier na platforme mobilných zariadení. 

V jednotlivých zápasoch sa popasujete so svojimi nepriateľmi o bodové hodnotenie na báze hviezd. vyhodnotenie je úplne jednoduché. Kto počas hry získa viac bodov a porazí väčší počet nepriateľov, vyhráva. Prvky ako predregistrácia a soft launch sa tak stávajú minulosťou a my si môžeme hru vychutnať naplno bez akýchkoľvek obštrukcií. Nenechajte si ujsť free to play akciu, ktorá sa postupom času dočká živých udalostí a špeciálnych výziev, v doplnku nového prostredia a iných vychytávok.

  • Hra Brawl Stars je dostupná v App Store pre zariadenia s iOS

[appbox appstore id1229016807]

Brawl
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější