Zavřít reklamu

Přestože si ani jeden z letošních iPhonů na nízkou výdrž baterie stěžovat rozhodně nemůže, mnozí uživatelé by dalších pár hodin využívání navíc ještě ocenili. Právě ty se podle všeho pokusí Apple velmi brzo potěšit novými nabíjecími kryty Smart Battery Case, které v minulosti již připravil například pro iPhony 6. 

Ve čtvrtek se podařily vývojáři Guilherme Rambovi vydolovat z bety watchOS 5.1.2 ikony, které právě chystané nabíjecí pouzdra pro letošní iPhony představili. Portálu 9to5mac se pak nyní dokonce podařilo získat obrázek, který tento nový produkt zachycuje v celé jeho kráse. Mrknout na něj můžete pod tímto odstavcem. 

iphone-x-smart-battery-case-rambo1

Poměrně zajímavé je, že se alespoň dle obrázku Apple u krytu rozhodl nasadit rozměrově větší baterii, která sahá až ke krajům. Nevzhledná “bradavice”, za kterou mnozí baterii u předešlých verzí krytu označovali, tak nebude rázem tak výrazná. Otázkou však zůstává, zda se dočkáme vyšší kapacity baterie nebo se jí Apple pokusil maximálně zúžit, aby kryt nepřidal telefonu na šířce. Nové kryty by měly dorazit jak na 5,8”, tak i na 6,1” a 6,5” modely, což podle kolegů z 9to5mac lze vyvodit díky trojici kódových označení, které společně s obrázkem krytu získali. 

Takto vypadá Smart Battery Case pro starší iPhone: 

Otazníky visí i nad samotným uvolněním tohoto krytu. Žádný náznak ze strany Applu, že podobný produkt chystá, jsme totiž doposud nezaznamenali. Podle kódů v iOS bychom se však mohli údajně dočkat ještě do konce tohoto roku. Ostatně, první Smart Battery Case začal Apple též prodávat v prosinci roku 2015 a sluchátka AirPods se na pultech obchodů objevila ve stejném měsíci o rok později. Prosincovému spuštění prodejů se tak Apple evidentně nebrání. 

iphone-x-smart-battery-case-rambo1

Dnes nejčtenější

.