Zavřít reklamu

Letošní iPhony přinesly opět velmi slušné prodloužení výdrže baterie, avšak stále se najdou uživatelé, pro které je výdrž stále nedostačující. Přesně ti však budou moci zřejmě již zanedlouho začít slavit. Poté, co Apple v minulosti přinesl pro některé své modely Smart Battery Case – tedy speciální bateriové pouzdro pro prodloužení jejich výdrže -, totiž hodlá dle všeho stejné příslušenství nabízet i k nedávno představeným iPhonům 11 a 11 Pro.

Zmínky o Smart Battery Case pro nové iPhony se objevily ve včera vydaném systému iOS 13 a poté jejich existenci potvrdili vývojáři i u iOS 13.1, díky čemuž je víceméně jasné, že produkt Apple neposlal k ledu, ale stále na něm pracuje. Ostatně, aby taky ne. Jedná se o skutečně velmi oblíbené příslušenství, které bývá většinou krátce po spuštění prodejů nedostatkovým zbožím.

Z kódu iOS 13 a 13.1 toho zatím příliš vyčíst nelze. Víme tak jen to, že nové Smart Battery Case mají kódová označení A2180, A2183 a A2184, díky čemuž můžeme víceméně počítat s tím, že stejně jako v loňském roce je Apple nabídne pro všechny tři nové modely. Kdy se tak stane zatím sice jasné není, když se však začaly informace v iOS 12 o Smart Battery Case objevovat v loňském roce ve spojitosti s iPhony XR a XS, dělil nás od jejich představení zhruba měsíc. Apple by tak mohl novinku přinést na pulty obchodu v rozjíždějící se vánoční sezóně a díky tomu z ní tak udělat jeden z hitů letošních Vánoc. Na přesné datum si ale ještě budeme muset chvíli počkat.

Související články

Dnes nejčtenější

.