Zavřít reklamu

Apple dnes zahájil prodej nového Smart battery Case pro iPhone 11 Pro a také pro iPhone 11. Navazuje tak na předchozí obaly s integrovanou baterií, které byly určeny pro iPhone Xs a některé starší modely. Novinka nabízí integrovanou baterii, díky které zvýšíte celkovou výdrž telefonu. I tentokrát je obal k dispozici jak pro základní model iPhone 11, tak i pro pokročilejší iPhone 11 Pro a to jak v klasické verzi, tak také ve verzi iPhone 11 Pro Max.  Pokud sáhnete po obalu určeném pro iPhone 11, zvýšíte celkovou výdrž telefonu s obalem o 50 %.

Smart Battery Case lze stejně jako u loňského modelu i tentokrát nabíjet bezdrátově s nabíječkami s certifikací Qi. Pokud tedy chcete nabíjet telefon i obal bezdrátově, nemusíte obal sundávat, ale stačí jej se zasunutým telefonem položit na bezdrátovou nabíječku a kryt i iPhone se nabíjejí současně. Samozřejmostí je pak v oznamovacícm centru možnost sledovat stav baterie v obalu a v telefonu, stejně jako na uzamčené obrazovce. I doposud platí, že iPhone nejprve vyčerpá energii z obalu až poté začne čerpat energii ze své baterie. Apple Smart Battery Case pro iPhone 11 a Apple Smart Battery Case pro iPhone 11 Pro má integrovaný Lightning konektor, pomocí kterého lze telefon a obal taktéž dobíjet. Samozřejmostí je pak možnost připojení příslušenství k iPhone přímo přes konektro obalu.

Co se týká cen, ty se od loňského roku nezměnily. Za Smart Battery Case pro všechny verze tedy zaplatíte 3490 korun, což není rozhodně málo, avšak za prodloužení výdrže telefonu o 50 %, jak Apple uvádí na svých stránkách, bude tato investice mnohým jablíčkářům zaručeně stát. Vybírat můžete z černé, bílé a pískově růžové v případě krytů pro iPhony 11 Pro a z černé a bílé v případě krytu pro iPhone 11.  Všechny obaly je možné objednávat z Apple Store již nyní s tím, že vám budou doručeny v úterý 26. listopadu. Ve stejný den by měly dorazit i na pulty obchodů.

Dnes nejčtenější

.