Zavřít reklamu

S novinkami od Satechi se v poslední době roztrhl pytel a jak se zdá, zašitý ještě stále není. Po USB-C Hubu pro nový iPad Pro či klávesnici pro Macy totiž společnost představila novou USB-C bezdrátovou nabíječku pro iPhony a smartphony s Androidem. 

Jak je již u Satechi zvykem, tělo nabíječky je tvořeno hliníkem a alespoň dle fotografií působí skutečně elegantně, díky čemuž bude perfektně ladit s vaším jablečným počítačem. Nabíječka se může dále pochlubit inteligentním LED indikátorem nabíjení, ochranou proti přehřátí, detekcí cizích objektů či 7,5W výstupem pro iPhony. Pokud byste si pak na nabíječce dobíjeli smartphone s Androidem, tomu je schopna podložka nabídnout rovnou 10W.

Satechi vyrábí nabíječku jak ve stříbrné, tak i ve vesmírně šedé varianty. Obě verze se mohou pochlubit černou horní vrstvou, jejíž povrchová úprava zabraňuje mimo jiné sklouznutí iPhonu či jeho odření se. 

Novinku je možné objednat buď přímo ze stránek výrobce, nebo z Amazonu. Cena za obě barevná provedený je 44,99 dolarů, tedy v přepočtu zhruba 990 korun. Pokud jste tedy i vy příznivcem této značky, určitě na web výrobce mrkněte. Jedná se totiž o skutečně pěkný kousek, který by mohl stát za hřích. 

satechi fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější