Zavřít reklamu

Po celém světě startují akce Black Friday. S černým pátkem to však myslí vážně i Swissten.eu, od kterého už jsme zde měli na recenzi hned několik produktů, od skvělých powerbank, přes odolné kabely, až po bezdrátový reproduktor. Swissten.eu se však rozhodl, že do Black Friday vstoupí primárně s bezkonkurenčními cenami originálního příslušenství pro Apple. V nabídce produktů, které jsou až pod 72% slevou, najdete například originální kabely, sluchátka či adaptéry. A pokud jste četli naše minulé recenze, tak určitě rádi využijete 27% slevu na všechny Swissten produkty v nabídce.

Ceny jsou nastaveny do vyprodání zásob, což znamená, že je k dispozici pouze omezený počet kusů. Proto byste určitě neměli ani chvíli váhat a pokud potřebujete něco z řady originálního Apple příslušenství, navštivte stránky Swisstenu dříve, než dojde k vyprodání zásob. U některých produktů máte k dispozici více verzí, konkrétně „rt“ a „bulk“. „rt“ v tomto případě znamená Retail pack, což znamená, že s produktem dostanete i originální krabičku – tahle verze se tedy hodí především jako dárek. Pokud však hodláte ušetřit a chcete si něco koupit pro sebe, můžete zvolit „bulk“ balení, což je ekonomické balení, kdy vám přijde pouze objednaný produkt v sáčku.

Originální Apple kabely

Kabely od Applu jsou známé tím, že toho moc nevydrží. Možná byste tak sobě nebo někomu jinému chtěli udělat radost právě v podobě originálního kabelu od Apple. K dispozici jsou hned dvě velikosti – 1m a 2m a navíc si můžete zvolit mezi bulk balením a nebo klasickým retail packem. Kabely můžete zakoupit pomocí odkazů níže:

Apple EarPods

Dle vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že i drátová sluchátka EarPods mají svou omezenou životnost. Originální EarPody od Applu jsou prostě a jednoduše osvědčenou peckou, kterou rozhodně nezklamete. K dispozici jsou opět dvě balení – bulk a retail pack. Jaké balení si zvolíte, tak to už záleží jen a jen na vás.

  • Apple EarPods v bulk balení zakoupíte za 325 Kč zde
  • Apple EarPods v retail packu zakoupíte za 375 Kč zde

Originální Apple adaptér pro iPhone

Ve slevě si můžete taktéž zakoupit klasický originální Apple adaptér pro iPhone. Adaptér se vám rozhodně může hodit tehdy, kdy se nechcete spoléhat pouze na jeden, či pokud chcete mít v každé místnosti k dispozici alespoň jeden tento adaptér. Rozhodně se vyplatí připlatit pár korun za originální adaptér, než riskovat zničení zařízení neoriginálním adaptérem.

Ostatní produkty

Swissten si připravil slevu i na všechny ostatní originální produkty od Applu. Mimo výše vyjmenovaných se v akci nachází například originální nabíječky pro MacBooky, originální Lightning adaptér pro 3,5mm jack, či originální kabel pro iPhone 4.

Slevový kód a doprava zdarma

Společnost Swissten.eu si připravila naprosto bezkonkurenční ceny na veškeré originální Apple příslušenství a k tomu navíc 27% slevový kód, který můžete uplatnit na celý sortiment značky Swissten. Stačí při objednávce zadat kód (bez uvozovek) „SW27„. Společně s 27% slevovým kódem je navíc doprava na všechny produkty zdarma.

swissten black friday
Zdroj: swissten.eu
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější