Zavřít reklamu

Ačkoli Apple zveřejní své finanční výsledky za uplynulé čtvrtletí až dnes večer, mnohé analytické společnosti už v nich mají jasno nyní. Například analytická společnost UBS, která se zabývala mimo jiné prodeji Apple Watch, se domnívá, že Apple celkově prodá v tomto roce celkem 24 milionů svých hodinek, přičemž do statistiky jsou zahrnuty Série 1 až 4. Skvělou zprávou pro Apple může být i to, že prodeje prý nadále porostou a Apple prodá příští rok až 33 milionů svých chytrých hodinek, díky čemuž vzrostou příjmy Applu o 5 % .

UBS se rovněž domnívá, že vyšší cena Apple Watch Series 4 přiměje více zákazníků pořídit si Apple Care. UBS Evidence Lab, která je partnerem společnosti UBS, dodává, že poptávka po nejnovějších Apple Watch Series 4 je velmi vysoká především v oblasti Japonska a Hongkongu. Mírný nárust poptávky byl rovněž zaznamenán ve Spojených státech, Francii a Velké Británii.

Apple Watch Series 4:

Apple Watch Series 4 byly představeny na letošní zářijové keynote společně s novými iPhony. Hodinky se dočkaly značného zvýšení výkonu, redesignu a prémiové funkce v podobě EKG, která ovšem bude v naši oblasti spuštěna až po patřičných legislativních povoleních, i když se objevují spekulace, že za pomocí jednoduchého triku půjde spustit EKG úplně všude. Apple včera po skončení své keynote, na které představil nové iPady Pro, Macbook AirMac mini, uvolnil i nové operační systémy včetně watchOS 5.1, který ale nefungoval zcela podle představ a způsobil nefunkčnost mnoha hodinek. Apple později aktualizaci stáhl.

series-4-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější