Zavřít reklamu

Agentura Bloomberg přišla se zajímavou zprávou, která se týká celé nabídky počítačů od společnosti Apple. Podle jejich zdrojů bude následující rok velmi bohatý, co se týče hardwarových aktualizací klíčových produktů. V podstatě tak potvrzují informace, se kterými před nedávnem přišel Ming-Chi Kuo z KGI Securities který tvrdil, že Apple aktualizuje své ostatní počítače už v první polovině příštího roku. A co nás tedy podle Bloombergu čeká nového? Fanoušci Applu by prý neměli očekávat nějaké zásadní změny. Aktualizace se projeví především na hardwaru uvnitř a konektivitě, která se bude inspirovat současným přístupem k jednomu univerzálnímu USB-C/Lightning 3 konektoru. 

V příštím roce bychom se tak měli dočkat aktualizované řady iMac, která dostane nové procesory Kaby Lake od Intelu, nové grafické karty od AMD a již zmiňované USB-C porty. Výkonnostní skok zaznamená také 12″ Retina MacBook, který dostane nové procesory a RAM paměti. Tento samý refresh prý čeká i MacBooky Pro, které Apple představil před několika týdny.

Přechod na novou platformu by byl ovšem logickým krokem. Nové procesory budou sami o sobě o něco efektivnější a ještě ke všemu nabídnou podporu pamětí LP DDR4, které jsou oproti L DDR3 také o něco úspornější. Designéři Applu prý také připravují bezdrátovou klávesnici s Touch Barem a Touch ID, právě pro nové iMacy. Mělo by se tak jednat o aktualizaci současné Magic Keyboard. Dále zazněla informace o tom, že by měl Apple převést výrobu Mac Pro do Asie. Mac Pro je v současnosti jediným Apple produktem, který společnost vyrábí v USA, konkrétně v Texasu.

imac-koncept-fb

Zdroj: Macrumors

Dnes nejčtenější

.