Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

Skywall Pro – HD+ Wallpapers

Většina z nás si občas ráda obměňuje tapety na svém iPhony a díky Skywall Pro jich budete mít na výběr obrovské množství. Dokonce více než 100.000 UltraHD wallpaperů. Ty jsou seřazeny do jednotlivých kategorií a nechybí ani aktuálně nejpopulárnější.

[appbox appstore id1260154998 oldprice=“89 Kč“]

Antitype

Antitype je hrou protikladů. Ve 400 levelech se vám vždy zobrazí nějaké slovo a vy musíte napsat jeho protiklad. Jedná se tak o skvělou možnost, jak si zlepšit svou slovní zásobu a procvičit znalost mnoha anglických slov.

[appbox appstore id1117100543 oldprice=“59 Kč“]

PumknMoji

Halloween se blíží, proč si tedy nerozšířit svou sbírku samolepek do iMessage o nějaké s jeho tématikou. Konkrétně dostanete přes 50 dýní s různými výrazy i ozdobami, která pak můžete přes zprávy posílat komukoliv.

[appbox appstore id1291784960 oldprice=“29 Kč“]

Findit – 200 Pictures

Findit je klasická hledací hra, ve které porovnáváte dva obrázky a hledáte rozdíly. Ty jsou vždy 3 a na jejich najití máte určitý čas. Ten se se správným tipem prodlužuje, ale naopak pokud vyberete špatné místo, o čas přicházíte. Je potřeba tedy pečlivě hledat a snažit se tak vyřešit všech více než 200 obrázků včas.

[appbox appstore id477163107 oldprice=“149 Kč“]

Shoot The Balls

Tato hra je velmi jednoduchá, ale zároveň nabízí návykovou hratelnost. Vašim cílem je jednou střelou sestřelit co nejvíce létajících objektů, díky čemuž poté získáváte další náboje do vašeho kanonu a pokračujete dále. Každá hra vám zabere maximálně 5 minut.

[appbox appstore id883662359 oldprice=“59 Kč“]

Block vs Block

Kdo by neznal Tetris. Tato legendární hra se už dočkala nespočtu různých adaptací a jednou z nich je i Block vs Block. V ní máte možnost hrát proti AI ale i jinému člověku (pouze v iPad verzi).

[appbox appstore id500909640 oldprice=“89 Kč“]

Moto Hero

Nakláníte své zařízení, čímž ovládáte motorku a klikáním vlevo či vpravo přidáváte plyn nebo brzdíte. Takto jednoduše se ovládá hra Moto Hero, ve které se ocitnete na náhodně generované mapě plné skoků, pastí a nástrah, které musíte při cestě do cíle překonat.

[appbox appstore id574246571 oldprice=“59 Kč“]

iOS 11 FB

Související články

Dnes nejčtenější

.