Zavřít reklamu

Cube Escape: Paradox

V dalším pokračování ságy s názvem Cube Escape sledujeme příběh detektiva Dalea Vandermeera, který se ocitne v pasti dvou různých vesmírů a musí z ní uniknout. Když se nechvalně proslulý detektiv Dale Vandermeer probudí ve zvláštním pokoji, aniž by si pamatoval svou minulost, brzy zjistí, že se stal součástí podivné hry, kterou zosnoval jeho dávný nepřítel. Dale musí řešit stále náročnější hádanky, aby se z místnosti dostal a získal zpět své vzpomínky.

RISK: Global Domination

Máte chuť na nějakou parádní deskovku? Co takhle vyzkoušet RISK: Global Domination? Tato strategická deskovka je nyní ke stažení zdarma a dává vám příležitost ovládnout svět. Počítejte ale s překážkami v podobě válek nebo dokonce zombie apokalypsy.

Bounty Below

Bounty below je důmyslná adventura plná těžby a kovářství. Vytěžte rudu z vytěžených hornin a ukovejte nové předměty, abyste postupovali ještě rychleji. Časem můžete nabrat vlastní jednotky, které těžbu obstarají za vás, a vy můžete mezitím objevovat zákoutí herního světa.

Zaccaria Pinball

Kdo by nemiloval starý dobrý pinball? Pokud se chcete odreagovat u této zábavné hry, můžete vyzkoušet Zaccaria Pinball. Zaccaria Pinball vám přináší více než 100 stolů, včetně více než 40 pinballových stolů oficiálně licencovaných společností Zaccaria, která byla založena třemi bratry (Marino, Franco a Natale) a byla třetím největším výrobcem pinballových automatů na světě.

Antimatter Dimensions

Antimatter Dimensions je vysoce rozvíjející se hra s řadou různých cílů. Základním cílem je dosáhnout nekonečna a získat bod nekonečna, který lze vynaložit na různá vylepšení a zvýšit tak celkovou produkci. Po dosažení nekonečna ale hra teprve začíná, protože je toho mnohem, mnohem více, co je třeba objevit.

 

Témata: , , , , , , , , ,

Dnes nejčtenější

.