Zavřít reklamu

Nabíjení nových iPhonů XS a XS Max je v posledních dnech skutečně horkým tématem. Poté, co začali mnozí uživatelé hlásit, že se jim jejich nové jablečné telefony při zastrčení Lightningu do nabíjecího portu při vypnutém displeji nenabíjí, totiž vyplula na povrch další poměrně nepříjemná zpráva. iPhone XS, XS Max a XR totiž nejsou podporovány dvěma velmi oblíbenými doky společnosti Belkin.

Své nové iPhony si nenabijete na doku Valet a ani na doku PowerHouse, které krom Lightningu disponují i magnetickou nabíječkou pro Apple Watch. Nekompatibilitu potvrdil na svých webových stránkách i samotný Belkin, žádné další vysvětlení však bohužel neposkytl. Na zahraničních fórech se ale začalo spekulovat nad tím, že se může jednat ze záměr právě ze strany výrobce. Ten totiž minulý týden představil novou nabíjecí stanici, která se dá označit za upgradovaný PowerHouse. Je tedy možné, že ukončením podpory nových iPhonů na starých modelech se Belkin snaží podpořit prodeje modelu nového. Jedná se ale zatím samozřejmě o spekulace, které nejsou ničím podloženy. 

Pokud jste tedy pokukovali po novém nabíjecím doku pro iPhone XS či XS Max, Valet či PowerHouse tou správnou volbou alespoň pro tuto chvíli nejsou. V případě iPhonu X a starších se ale nekompatibility samozřejmě obávat nemusíte. To stejné pak platí i u Apple Watch, které nabijete ve všech verzích klasickou magnetickou nabíječkou. 

valet-charge-dock-for-apple-watch-iphone

Dnes nejčtenější

.