Zavřít reklamu

IPhone a dvě SIM karty. Tohle slovní spojení by už za 2 dny nemuselo být takové sci-fi jako doposud. Ostatně, o možné podpoře dvou SIM karet slýcháváme z různých zdrojů už poměrně dlouho. Tentokrát ale podporu dvou SIM karet potvrzuje rovnou jedni z největších světových operátorů – China Mobile, což je největší mobilní operátor na světě, a China Telecom.

Už v červnu analytická zpráva od asijské společnosti tvrdila, že tenhle rok bude rokem, kdy Apple představí iPhone s podporou dvou SIM karet. Tehdy ale byla většina lidí k tomuhle tvrzení velmi skeptická. Pro Apple je ale tohle logický trh zvláště na asijském trhu, kde uživatelé považují tuhle funkci za zcela klíčovou a volí si podle ní své budoucí smartphony. Pokud by Apple k tomuto kroku nepřistoupil, hrozilo by mu, že by na tomto veledůležitém trhu začal pozvolna upadat.

Co se uniklých fotografií týče, ta od společnosti China Telecom vyobrazuje na první pohled iPhone X s klasicky umístěným pouzdrem pro SIM kartu na boku zařízení, v tomhle případě ale pouzdro pojímá hned dvě karty. Fotografie společnosti China Mobile působí na první pohled mnohem amatérštějším dojmem, nicméně je jasné, co chtěl básník říct. Na obrázku je velké červené jablko, ve kterém jsou zabodlé dvě SIM karty. Zveřejněné obrázky si můžete prohlédnout v galerii pod tímto odstavcem.

V případě zveřejnění dvou takových fotek se dá těžko hovořit o náhodě a iPhone s touto technologií asi skutečně přijde, byť podle mnoha zdrojů jen právě na asijském trhu a pouze u modelů s OLED displejem. Více se dozvíme už 12. září večer. Právě v tento den proběhne v Divadle Steva Jobse dlouho očekávaná keynote, na které nám Apple představí řadu novinek v čele s novými iPhony.

iphone dual sim

Související články

Dnes nejčtenější

.