Zavřít reklamu

Zprávy o tom, že bychom se měli u letošních iPhonů dočkat podpory dvou SIM karet, slýcháme už pěkných pár měsíců. Příchod této novinky totiž naznačovali jak někteří analytici, tak i úniky informací z dodavatelského řetězce, kterých je však letos v porovnání s loňským rokem méně. Zprávy o příchodu této novinky ale mnohé uživatele iPhonů velmi potěšily a to i přesto, že se má podpora Dual SIM nakonec objevit “jen” u 6,1” a 6,5” verzí a navíc jen na vybraných trzích. A právě příchod iPhonu 9 s podporou dvou SIM pak potvrdila i uniklá fotografie, která zachycuje krom telefonu i zásuvku pro SIM. 

iphone 9 dual

Fotografie pochází stejně jako tomu bylo včera z portálu SlashLeaks. Zachycuje 6,1” iPhone 9 s LCD displejem v odstínu, který se nápadně blíží zlaté z loňských iPhonů 8 a 8 Plus. Nejzajímavější je ale bezesporu slot na SIM kartu, který je zcela evidentně vyroben pro dvě fyzické karty. Příchod modelu s podporou této novinky je tak skutečně velmi pravděpodobný. Jak už jsem ale psal výše, jásání je zatím předčasné. Apple by totiž měl dle dostupných informací tuto variantu prodávat jen na vybraných trzích, mezi kterými by neměla chybět například Čína. Právě tam je totiž poptávka po tomto typu smartphonů skutečně velká. 

Tyto fotografie iPhonu 9 včera též unikly: 

Co se pak týče dalších hardwarových specifikací, ani o těch není v případě levnějšího iPhonu 9 příliš jasno. Víme sice to, že by měl dostat hliníkový rámeček a LCD displej, nicméně jaký čipset a velikost RAM paměti pro něj Apple vymyslel zůstává zatím ve hvězdách. Před nedávnem se sice objevily spekulace o tom, že se v něm objeví dva roky starý čipset A10, nicméně na potvrzení této skutečnosti si budeme muset počkat do příští středy. 

iphone dual sim

Dnes nejčtenější

.