Zavřít reklamu

Apple se s uvolňováním beta verzí svých nových systémů v posledních dnech skutečně „rozjel“. Poté, co jsme se minulý týden dočkali hned dvou bet iOS 12, totiž před malou chvílí uvolnil další betu tohoto systému – tentokrát již jedenáctou. Po jejím boku pak do světa vypluly i deváté bety tvOS 12 a macOS Mojave.

Jelikož jsme se dostali již do finální fáze beta testování, novinek je v nových verzích operačních systémů skutečně pomálu. Apple se v nich totiž zaměřuje především na opravy všech známých chyb, aby byly jeho systémy při zářijovém vydání ve skutečně perfektním stavu a nesužovaly je problémy, na které si uživatelé v minulosti stěžovali. Ostatně, po fiasku se systémem iOS 11 z minulého roku ani Apple nemá příliš na výběr. Vzhledem k tomu, jak kvalitně zatím nové bety vypadají, se však chyb nejspíš obávat příliš nemusíme.

Od představení iOS 12 uplynuly již více než dva měsíce:

O všech novinkách, které bety přinesou, vás budeme samozřejmě informovat. Pokud se vám ale podaří nějaká novinka nalézt dříve než zveřejníme článek, určitě se s námi o ní podělte do komentářů.

iOS 12 FB

Dnes nejčtenější

.