Zavřít reklamu

Včera ve večerních hodinách vypustil Apple do světa další beta verze svých nových operačních systémů, které mezi veřejnost rozšíří ve druhé polovině září. Asi nejsledovanějším testovaným systémem je iOS 12, který dorazí na iPhony a iPady. Pojďme se tedy společně podívat na to, na co se Apple v deváté betě iOS 12 zaměřil.

Pokud byste čekali velkou nálož novinek, byli byste nejspíš zklamaní. V betě se totiž neobjevilo téměř nic nového, což ostatně naznačila i její velikost. Zatímco předchozí bety měly i více než několik set megabajtů, velikost včerejší bety se v závislosti na zařízení pohybovala jen kolem dvouset megabajtů. Apple se v ní tak zaměřil především na opravy drobných chyb, které systém sužovaly. 

Od představení iOS 12 uplynuly už více než 2 měsíce:

Opravy se dočkala například chyba, která špatně zobrazovala hustotu dopravy v Apple Mapách. K plné funkčnosti nyní stačí jen tuto funkci vypnout a zapnout. Stejně tak se opravy dočkal i Čas na obrazovce, který se mohl některým uživatelům špatně měřit či způsobovat jiné problémy. I tento problém by měl být nyní vymýcen. 

Vzhledem k tomu, že se již žádné novinky podle všeho v betě neobjevily, je vcelku pravděpodobné, že se jedná o předposlední betu iOS 12. Poslední beta – GM verze – by mohla dorazit v průběhu následujícího týdne či první týden v září. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=100&v=Q4j9vJ3q_mw

maxresdefault

Dnes nejčtenější

.