Zavřít reklamu

Před malou chvílí vydal Apple v pořadí již šestou beta verzi svého operačního systému macOS High Sierra 10.13.4. Ačkoliv je beta zatím určena pouze pro registrované vývojáře, dá se očekávat, že ji Apple v průběhu noci zpřístupní i veřejným beta testerům.

Nová verze systému High Sierra žádné obří novinky nepřinese, Apple se u ní totiž nejspíše zaměří primárně na opravy chyb „pod kapotou“. Jednou z nejzajímavějších novinek je bezesporu upozorňování uživatelů na využívání 32bitových aplikací, kterým brzy skončí podpora či možnost spravovat Zprávy přes iCloud, což určitě ve spojení se svým iPhonem oceníte. Apple též v průběhu beta testování přejmenoval svou aplikaci iBooks na Books, aby ji pak mohl v následující betě opět opravit na iBooks. Z tohoto kroku se však dá předpokládat, že se s touto aplikací v budoucnu něco chystá.

O všech novinkách, které se v nové betě objeví, vás budeme v průběhu zítřka samozřejmě informovat. Jelikož se však již jedná o poměrně pokročilou fázi testování, nejspíš se žádné velké novinky očekávat nedají. Pokud byste však na něco narazili i vy, neváhejte a podělte se o to s námi dolů do komentářů.

macOS High Sierra FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější