Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Nové iPhony, ale i mnohé jiné smartphony z dílny ostatních výrobců, se mohou pochlubit možností bezdrátového nabíjení. Nabíječka pro bezdrátové nabíjení naštěstí nemusí být bezpodmínečně nákladná záležitost. Ve spolupráci s GearBest jsme pro naše čtenáře připravili kupón, se kterým lze získat rychlou bezdrátovou nabíječku TOCHIC za 260 korun.

10W nabíječka TOCHIC pro bezdrátové nabíjení je kompatibilní nejen se smartphony značky Apple, ale i s telefony z produkce společností Samsung, LG či Xiaomi. Nabíječka nabízí režim rychlého (10W) i standardního nabíjení pro zařízení, disponující standardem Qi. Telefon můžete nabíjet i v pouzdře nebo v krytu, pokud jeho tloušťka nebude přesahovat 5mm. Telefon můžete nabíjet jak ve vertikální, tak i v horizontální poloze.

Vzhledem k ceně nebudete platit DPH ani clo. Jako dopravu doporučujeme vybrat některou z voleb „Registered Air Mail.“

Specifikace:

Typ: Nabíječka pro bezdrátové nabíjení
Kompatibilita: Apple, HTC 8X, LG, Motorola, Samsung
Barva: Černá
Výkon: 5W / 10W
Typ připojení: Micro USB
Váha: 0,1260 kg
Rozměry: 12 x 9,5 x 8 cm

rychla bezdratova nabijecka stojanek FB

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.