Zavřít reklamu

V posledních dnech jsme vás už několikrát informovali o inteligentním reproduktoru HomePod. Původně se měl prodávat už v prosinci, nicméně cupertinská společnost v listopadu oznámila, že potřebuje více času na přípravu HomePodu k prodeji, a proto posunula zahájení prodeje na začátek roku 2018. Americká vládní agentura Federal Communications Commmission (FCC) inteligentní reproduktor před několika dny schválila, a tak je pouze otázkou času, kdy se objeví na pultech obchodů.

Před několika hodinami se na internetu objevily snímky od zaměstnanců Applu, kteří testují HomePod ve Francii. Snímky ukazují, co všechno budete moct upravit v nastavení reproduktoru.

 

Pohled na nastavení sdílí francouzská webová stránka iGeneration, a tak můžete vidět detailní informace o tom, jak nastavíte HomePod v iOS aplikaci Home. Na rozdíl od Apple Watch, HomePod nebude mít samostatnou aplikaci pro správu, spíše se bude chovat podobně jako příslušenství HomeKit. V nastavení se nabízí možnost zapnout a vypnout dotykovou LED obrazovku HomePodu, dále je možné upravit stisknutí pro vyvolání Siri a přepínání zvukových efektů Siri.

Podle screenshotů bude HomePod vysoce konfigurovatelný a umožní nastavit rychlost hlasu, citlivost na tlak a další. Stránka iGeneration zveřejnila také obrázek, který ukazuje, jak lze pomocí dotykové obrazovky HomePodu zobrazit ovládací prvky hlasitosti.

V iOS 11.2.5 se objevily nové ikony, které odhalily, že HomePod bude pravděpodobně podporovat scény HomeKit pro ztlumení Siri. Už dlouho se navíc spekuluje, že Apple pracuje na tom, aby HomePod podporoval více uživatelů. Server iGeneration vysvětluje, že podpora pro více uživatelů byla testována zaměstnanci ve Francii nejméně od prosince a HomePod bude schopen rozpoznat uživatele na základě hlasu. Jeden hlas však bude primární a k němu bude přidruženo Apple ID, a tak pouze jeden primární hlas bude moct posílat zprávy přes Siri.

homepod fb

Zdroj: 9TO5Mac

Související články

Dnes nejčtenější

.