Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s obchodem Alza.cz jsme si pro vás exkluzivně připravili na prvních 22 adventních dnů malý dárek ve formě slevových kódů na vybrané produkty. Ty si budete moci z našeho adventního kalendáře “vyloupnout” každý den od 1. do 22. prosince kolem 19. hodiny a na Alze jej obratem využít.

Včerejší den přinesl čtyřsetkorunovou slevu na bezdrátový reproduktor JBL Flip 4 a u reproduktorů zůstaneme i pro dnešní den. Jedenácté okénko našeho adventního kalendáře totiž ukrývá parádní slevu 1500 korun na chytrý reproduktor Apple HomePod. Ten se vyznačuje především velmi kvalitním zvukem, který nadchne i ty nejnáročnější posluchače. Těšit se ale též můžete na umělou asistentku Siri, která našla v HomePodu nový domov. Díky ní tak můžete skrze HomePod ovládat i svou chytrou domácnost či vyřizovat jednodušší úkony jen pomocí vašeho hlasu. Apple navíc HomePod stále softwarově vylepšuje, takže se dá očekávat, že se jeho využitelnost v budoucnu ještě výrazně zvýší. Příjemným bonusem je pak jeho design, který skvěle doplní moderní domácnost všech jablíčkářů.

Běžná cena HomePodu je 10 990 korun. Po zadání slevového kódu ADVENT201811 vás však tento chytrý reproduktor vyjde jen na 9 490 korun. Akce je platná ode dneška, čili 11. prosince, do 14. prosince. Úplné podmínky akce naleznete zde

kosik-slevovy-kod
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Další slevový kód si můžete z našeho adventního kalendáře “vyloupnout” již zítra. Rozhodně nás tedy opět navštivte, ať vám žádná zajímavá sleva neunikne.

LSA-Head-IMG-HomePod
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější