Zavřít reklamu

[SLEVOVÝ KÓD] Chytré reproduktory se ve světě těší čím dál tím větší oblibě, čehož si je velmi dobře vědom i samotný Apple. Proto před více než rokem představil svou vlastní variantu nazvanou HomePod, která se kromě spousty chytrých funkcí vyznačuje i perfektním zvukem, díky kterému si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu na maximum. A právě tento reproduktor může 10 z vás získat díky slevovému kódu PROMO19HOMEPOD získat jen za 8990 korun namísto obvyklých 9990 korun. 

Jak už jsem psal v úvodním odstavci, HomePod se vyznačuje především velmi kvalitním zvukem, který nadchne i ty nejnáročnější posluchače. Těšit se ale též můžete na umělou asistentku Siri, která našla v HomePodu nový domov. Díky ní tak můžete skrze něj jednoduše ovládat i svou chytrou domácnost či vyřizovat jednodušší úkony jen pomocí vašeho hlasu. Apple navíc HomePod stále softwarově vylepšuje, takže se dá očekávat, že se jeho využitelnost v budoucnu ještě výrazně zvýší. Příjemným bonusem je pak jeho design, který skvěle doplní moderní domácnost všech jablíčkářů a to jak v případě, že preferujete tmavší barvy, tak i světlejší. HomePod totiž můžete zakoupit jak ve vesmírně šedé, tak klasické bílé variantě.

Běžná cena HomePodu je 9990 korun. Po zadání slevového kódu PROMO19HOMEPOD vás však tento chytrý reproduktor vyjde jen na 8990 korun. Kód je možný využít pouze desetkrát. S nákupem byste tedy rozhodně neměli váhat. Úplné podmínky akce naleznete zde.

Dnes nejčtenější

Další články