Zavřít reklamu

Čím více se blíží představení nového iPhonu, a nových Apple produktů obecně, tím více na webu dostávají prostor zprávy, nad kterými by dříve každý mávl rukou. Příkladem může být tato zpráva, která se objevila včera večer na internetu. Tim Cook tento týden navštívil výrobní halu v americkém Cincinnati a samozřejmě se u toho nechával mnohokrát fotit. Jednomu pozornému uživateli na Twitteru ovšem přišlo divné zařízení, které má Tim Cook v pravé kapse u kalhot. Vypadá totiž, jako iPhone 8.

Okamžitě se nastartovala lavina spekulací a analýz, co by to mohlo být. Z fotografie se dá téměř s jistotou usoudit, že se nejedná o žádný současný (ani minulý) telefon od Applu. Na klasický iPhone 7 je to příliš dlouhé a na iPhone 6/6S/7 Plus je to naopak příliš hubené. Buď si tedy Tim Cook užívá konkurenčního zařízením nebo má v kapse opravdu něco, co by mohlo být například prototypem dlouho očekávané novinky od Applu.

Detailní analýza obsahu kalhot Tima Cooka je poněkud k smíchu, ale měsíc před vydáním nové vlajkové lodi se holt jedná o atraktivní téma. Pokud bychom brali v potaz všeobecně očekávaný design iPhonu 8, tvarově by to mohlo předmětu v Cookově kapse odpovídat. Nový iPhone bude delší než současná sedmička, zároveň však bude užší než model Plus. Silueta by tedy mohla být v podstatě stejná. Pokud to opravdu prototyp iPhonu 8 je, myslíte si, že se jedná o promyšlený marketingový tah, nebo alespoň jakýsi „teaser“ pro fanoušky, nebo to Cook jednoduše neřeší a dopady svého „prohřešku“ prostě a jednoduše nedomyslel?

Tim Cook iphone 8

Zdroj: The Verge

Dnes nejčtenější

.