Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Příslušenství je nedílnou součástí Vašeho iPhonu či iPadu. Bez příslušenství bychom si nemohli svůj iPhone ani nabít! Natož dokonale ochránit iPhone / iPad proti poškození. Snad nejprodávanějším příslušenství pro ochranném krytu a tvrzeném skle je nabíjecí lightning kabel, bez kterého se žádný jablíčkář nemůže pomalu nikam hnout.

Originální certifikovaný nabíjecí lightning kabel (1m)

Nabíjecí lightning kabel je nedílnou součástí každého dne správného jablíčkáře. Výdrž baterie u iPhonu se snad každému může zdát nedostatečná, proto je potřeba mít nabíječku vždy po ruce! Nejčastějšími místy, kde je nabíjecí kabel potřeba je váš domov, práce a automobil. Pokud vím na některém z vyjmenovaných míst nabíjecí kabel chybí a nebaví vás všude přenášet stále jeden kabel, můžete využít akce na originální nabíjecí lightning kabel (1m).

  • Originální nabíjecí lightning kabel (1m) pořídíte již od 319 korun! Navíc můžete využít osobního vyzvednutí na prodejně zdarma! – Při objednávání stačí zadat slevový kupón: SKLO20 a získáte 20% slevu z celé objednávky
tvrzeny sklo lightning

Set 2v1 – ochranné tvrzené sklo a průhledný ochranný kryt

Někteří jablíčkáři si nekupují iPhone kvůli tomu, co umí a nabízí, ale protože se jedná o něco, co je “in” a rádi ukazují ostatním, že “na to mají”. Právě pro tyto uživatele je tu balíček 2v1, který nabízí průhledný ochranný kryt  a průhledné ochranné sklo za skvělou cenu. Průhledný kryt v kombinaci s ochranným tvrzeným sklem perfektně ochrání váš iPhone proti jakémukoliv poškození a především zachová designové zpracování, na kterém se designéři z dílen společnosti Apple pěkně nadřeli.

tvrzeny sklo + obal
tvrzeny sklo lightning

Dnes nejčtenější

.